BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Lampetter 12644255
nr 1264 4255
Lampetter
Ett par, 1700-tals kakelplattor. Höjd: 34-37 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 15 juli 2019
kl 19:30:27
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)